۱۸ مطلب در فروردين ۱۳۹۵ ثبت شده است

برنامه امتحان هماهنگ پایه نهم

برای دیدن برنامه اینجا کلیک کنید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
محمود قراییان

آزمون طرح فراگیر قرآن کریم ویژه دانش آموزان

ضمن آرزوی توفیق  روز افزون و تبریک حلول ماه رجب ، پیرو دستورالعمل فعالیت های قرآنی مدارس استعدادهای درخشان به شماره 201027/104 مورخ 2/10/94 درخصوص طرح فراگیر حفظ و درک مفاهیم سوره های قرآن کریم به اطلاع می رساند . آزمون های مربوط به محور ترجمه و درک مفاهیم و محور آشنایی با پیام ها و تفسیر شش گام طرح به صورت کتبی و هماهنگ در تاریخ 13/2/95 در مدارس استعدادهای درخشان سراسر کشور برگزار می شود. ضمناً لازم است مدیران محترم مدارس، آزمون های مربوط به محور روان خوانی و محور حفظ را مطابق تقویم اجرایی مندرج در دستورالعمل تا پایان اردیبهشت ماه برگزار نمایند. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

کسب رتبه اول استان در آزمون پیشرفت تحصیلی

در مرحله اول آزمون پیشرفت تحصیلی سمپاد دانش آموز محسن پاکزادیان از پایه هشتم و امیر محمد سلامت منش  کلاس هفتم رتبه اول استان را کسب کردند.

ما این افتخار را به خانواده محترم سمپاد تبریک می گوییممیدواریم دانش آموزان عزیز دبیرستان در مرحله دوم آزمون که در 6 اردیبهشت ماه برگزار می شود افتخارات بیشتری کسب نمایند.

avdb_محسن_پاکزادیان.jpg

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
محمود قراییان

کسب رتبه سوم هنر های نمایشی در استان

گروه هنر های نمایشی دبیرستان با نمایش 6 لشکرک مقام سوم استان را به خود اختصاص داد.

دانش آموزان دبیرستان پس از رقابت در مرحله استانی مسابقات رتبه سوم استان را به خود اختصاص داد . همچنین در بخش بازیگری سعید وفایی حائز رتبه برتر شد.

این موفقیت را به همه دانش آموزان و اولیاء تبریک می گوییم.

m86_14.jpg

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
محمود قراییان

ایمنی در برابر زلزله

ایمنی در برابر زلزله :

تجربه ی کشور های زلزله خیز مانند کشور ژاپن نشان می دهد که ایجاد آمادگی در برابر زلزله می تواند عامل مؤثری در کاهش عواقب ناشی از زلزله باشد. امروز در ادامه ی بحث گذشته ، می خواهیم در مورد ایمنی در برابر زلزله یاد بگیریم که می توان با رعایت اقدامات و نکات ایمنی ، آمادگی لازم را برای کمک و مشارکت یکدیگر در کاهش خسارت های ناشی از زلزله اقدامات مؤثری انجام داد.

تعریف ایمنی:

اقداماتی هستند که انجام دادن آن ها امکان حفاظت از سلامت  و جان افراد  را در برابر وقوغ زلزله افزایش می دهد و از بروز حوادث  ناگوار تا حد زیادی می کاهد .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

آمادگی در برابر زلزله

ضرورت و اهمیت کسب آمادگی در برابر زلزله

زلزله چیست؟

کره زمین به طور متوسط هر 30 ثانیه یک بار و در هر سال حدود یک میلیون بار دست خوش تکان و زلزله می شود.و این از نشانه های پویایی این سیاره است. پوسته ی زمین از قطعاتی تشکیل شده است که به آن ورقه یا صفحه گویند. از جمله ی این صفحه ها می توان به اوراسیا اشاره کرد. معمولاً این صفحات از هم دور می شوند یا در امتداد هم حرکت می کنند یا به سمت یک دیگر نزدیک می شوند و به هم فشار می آورند . حرکت این صفحات هنگامی که با شکستگی بخشی از پوسته همراه باشد ، باعث لرزش زمین می شود. این لرزش ها خفیف و گاه شدید هستند . گاهی اوقات همراه این لرزشها ، صدایی نیز شنیده می شود . این لرزش ها را « زلزله » یا « زمین لرزه » می گویند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

راه یابی دانش آموز یاسین قضوهی به مسابقات کشوری

دانش آموز یاسین قضوهی کلاس هشتم رتبه اول حفظ عمومی قران کریم در مرحله استان را کسب کرد و به مرحله کشوری مسابقات حفظ 10 جزء قرآن کریم راه یافت. ما این موفقیت را به دانش آموزان و اولیای گرانقدر تبریک می گوییم.

آرزوی قلبی ما کسب افتخار یاسین عزیز در مسابقات قرآن کریم و موفقیت در درس و زندگی است.

  8lh4_یاسین_قضوهی.jpg

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

9اردیبهشت ماه کنگره قرآنی سمپاد استان

قابلتوجه دانش آموزان منتخب کنگره قرآنی سمپاد:

گنگره قرانی مرحله استانی سمپاد در روز 9اردیبهشت ماه در شهر سمنان برگزار خواهد شد. دانش آموزان منتخب رشته قرائت، حفظ، حفظ ویژه و معارف با تمرین و مطالعه درمسابقه شرکت و انشاء ا...افتخارات خوبی را کسب نمایند.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

ماه رجب ماه بخشش و مغفرت

Image result for ‫ماه رجب‬‎

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

6 اردیبهشت ماه آزمون مرحله دوم پیشرفت تحصیلی کشوری سمپاد

قابل توجه دانش آموزان عزیز دبیرستان و اولیای محترم

مرحله دوم آزمون کشوری پیشرفت تحصیلی سمپاد دوشنبه 6 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.اولیای محترم طوری برنامه ریزی نمایند تا فرزندشان در این مرحله از آزمون با مطالعه و آمادگی کامل و دقت زیاد شرکت نمایند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان