۹ مطلب در مرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

کارگاه آموزشی تشریح طرح تابستانی

کلاس تشریح در طرح تابستانی با حضور پر شور دانش آموزان برگزار شد.

در پنجمین جلسه  کارگاه تشریح ،دانش آموزان قورباغه را مورد بررسی و مطالعه قرار دادند و با قسمت های مختلف بدن قورباغه آشنا شدند. در جلسات قبل این دوره دانش آموزان با آناتومی بدن انسان آشنا و قلب، کلیه و ریه را تشریح و به مطالعه بدن ماهی پرداختند.

این کارگاه آموزشی با حضور 18 نفر دانش آموز علاقمند و تدریس آقای فرامرز یغمایی 8 جلسه برگزار وتاپایان مرداد ماه ادامه دارد.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

اطلاعیه شماره 5 کمیته پروژه مهر دبیرستان

با عنایت به اینکه در نظر است آخرین مرحله اندازه گیری لباس فرم دانش آموزان در روز شنبه 30 مرداد ماه ساعت 9 الی 10 صبح در دبیرستان انجام شود لطفا ً ترتیبی اتخاذ فرمایید فرزند شما در صورت نیاز به لباس فرم در دبیرستان حضور بهم رساند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

میلاد با سعادت امام رضا (ع) مبارک باد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

جلسه آموزشی و توجیهی دانش آموزان و اولیا ورودی جدید

با حضور 132 نفر از پدران و مادران و دانش آموزان ورودی سال هفتم اولین جلسه آموزشی و توجیهی برگزار شد.

در این جلسه محمود قراییان مدیر دبیرستان با تشریح برنامه های آموزشی و پرورشی انتظارات و خواسته های مراکز استعداد های درخشان را بیان کردند. قراییان حضور دانش آموزان در عرصه های علمی ، فرهنگی و هنری و جشنواره نوجوان خوارزمی و برنامه های قرآنی سمپاد را یکی از رازهای موفقیت دانش آموزان دانست و گفت ما در مراکز سمپاد به دنبال پیشرفت تک بعدی درسی نیستیم و برنامه های پرورشی و گروهی تقویت بنیه علمی در اولویت کارهاست.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

کلاس تشریح درس زیست شناسی

در طرح تابستانی کلاس زیست شناسی  با محوریت تشریح  (چشم، مغز، قلب، ریه ، ماهی و قورباغه )آناتومی  بدن انسان،بافت شناسی گیاهان برگزار شد. در این دوره از کلاس ها 21 نفر حضور دارند و آقای یغمایی سرفصل های آموزشی را تدریس می کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

برگزاری کلاس تقویت بنیه علمی هفتم ورودی جدید

برگزاری کلاس های تقویت بنیه علمی دانش آموزان در تابستان

به همت دبیرستان و معاونین پر تلاش کلاس های تقویت بنیه علمی پایه هفتم و رودی جدید در درس های ریاضیات، فیزیک و شیمی از تاریخ 2 مرداد برگزار شد. 44 نفر از دانش آموزان هفتم با شرکت در این کلاس ها وحضور در آزمایشگاه با سرفصل های آموزشی  و محتوای کتب تکمیلی آشنا شدند. این کلاس ها تا 6 مرداد ماه ادامه دارد.۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

تقدیر از دکتر رستم زاده

طی مراسمی از اعضای انجمن اولیا و مربیان شهرستان سمنان تجلیل شد.

در این مراسم رضایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمنان از زحمات شورای انجمن شهرستان بویژه جناب آقای دکتر رستم زاده رئیس انجمن اولیا و مربیان  دبیرستان به خاطر نقش تاثیر گزار در برنامه های آموزشی و پرورشی انجمن تقدیر کرد .

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

کلاس تشریح زیست شناسی

به اطلاع دانش آموزان پایه هشتم و نهم می رساند کلاس آموزشی تشریح درس زیست شناسی از روز شنبه 95/5/2 از ساعت 11 الی 12/30 در آزمایشگاه زیست شناسی برگزار می گردد. دانش آموزانی که در این دوره از کلاس ها ثبت نام کرده اند راس ساعت در کلاس حضور یابند.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

کلاس تقویت بنیه علمی دانش آموزان هفتم

به اطلاع دانش آموزان ورودی پایه هفتم میرساند کلاسهای تقویت بنیه علمی دروس: 

(ریاضی،زیست شناسی،فیزیک وشیمی ) از روز شنبه 95/5/2لغایت 95/5/6درمحل دبیرستان برگزار می شود.لذا اولیاء محترم با برنامه ریزی مناسب زمینه حضور فرزندشان را جهت شرکت دراین کلاس ها فراهم نمایند. ساعت شروع کلاس ها : 7:50  صبح الی  12:20

 ضمناً جلسه آموزشی ، توجیهی ویژه پدران و مادران باتفاق دانش آموزان در روز دوشنبه 95/5/4 از ساعت از ساعت 11/30 الی 13در سالن اجتماعات  دبیرستان برگزار خواهد شد .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان