۶ مطلب در شهریور ۱۳۹۴ ثبت شده است

28 شهریور ماه روز حضور در مدرسه

با سلام به دانش آموزان عزیز و گرامی و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید 

با عنایت به اینکه روز 28 شهریور ماه روز حضور دانش آموزان در مدرسه نام گذاری شده است کلیه دانش آموزان برای دریافت برنامه درسی و کلاس بندی ساعت 8 تا 9  صبح در مدرسه حضور داشته باشند 

tv1e_madares_00005.jpg

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

برگزاری کلاس های تابستانی با محوریت پژوهش

با مصوبه شورای مدرسه و انجمن اولیاء و مربیان اولین دوره کلاس های تابستانی با محوریت برنامه های علمی پژوهشی  و ورزشی به مدت 12 جلسه برگزار شد. آموزش نجوم ، سازه های ماکارونی، تشریح ، بافت شناسی گیاهان، از جمله کلاس های غنی سازی اوقات فراغت در دبیرستان دوره اول شهید بهشتی سمنان بود.

در این دوره از کلاس ها از 141 نفر دانش آموز مدرسه 93 نفر شرکت کردند.

کلاس آموزش شنا در استخر قائم و به مربی گری آقای احمدی، کلاس نجوم توسط آقای دانشگر مدرس نجوم، سازه های ماکارونی توسط مهندس مسعودی ، کلاس تشریح توسط دکتر جلالی و بافت شناسی گیاهان توسط آقای یغمایی برگزار شد         

ykf4_img_5641.jpgkbvy_img_5642.jpg

.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

افتخار دانش آموزان سمپاد در کنکور 94

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان گفت: دانش آموزان سمپاد ، 75 درصد از رتبه های تک رقمی کنکور سراسری امسال راکسب کردند.به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش  به نقل از استان کردستان ، محمد نستوه صبح امروز در آئین افتتاحیه کنگره قرآنی دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان سراسر کشور که در سنندج در حال برگزاری است؛ اظهارکرد: بیست و سومین کنگره قرآنی دانش آموزان سمپاد با عنوان یادواره وحدت اسلامی در سال همدلی و همزبانی در استان فرهنگی کردستان برگزار می شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

lفتخار آفرین کنگره قرآنی سمپاد کشور

محسن پاکزادیان دانش آموز کلاس هفتم توانست در کنگره قرآنی سمپاد کشور رتبه چهارم حفظ را کسب کند.

کنگره قرآنی سمپاد قرآن کریم از 6 لغایت 9 مرداد ماه با حضور 270نفر شرکت کننده از استان های تهران، شهرستان های تهران، مازندران، گلستان و سمنان در شهر سمنان برگزار و دانش آموزان قرآنی با هم به رقابت پرداختند.

گفتنی است دانش آموز محسن پاکزادیان دراردوی 3 روزه ی همایش قرآنی سمپاد کل کشور که از 6 لغایت 9 شهریور باحضور منتخبین  در استان کردستان برگزار می شود شرکت کرده است.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

کسب رتبه دوم شورای دانش آموزی

با تلاش و همدلی دانش آموزان و مسئولین ،شورای دانش آموزی دبیرستان با عنایت به عملکرد خوب آموزشی و پرورشی و فعالیت های گروهی و اردویی رتبه دوم استان را به خود اختصاص داد. ما این افتخار بزرک را به دانش آموزان و اولیاء تبریک می گوییم.

fead_img_2398.jpg

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

درخشش دانش آموزان در جشنواره نوجوان خوارزمی

محمد شاطری و سرافراز جعفری دانش آموزان کلاس هفتم در جشنواره نوجوان خوارزمی که در مشهد مقدس برگزار شد رتبه سوم کشور را به خود اختصاص دادند. دانش آموزان پژوهشگر دبیرستان پژوهشی را با عنوان نگرشی نو به یادگیری و نحوه مطالعه صحیح جهت افزایش بهره وری و بررسی میدانی سبک های مطالعه و یادگیری دانش آموزان پایه هفتم ارائه دادند و توانستند در مرحله شهرستان و استان در بین مدارس خاص رتبه اول و در کشور رتبه سوم را کسب کنند.

کسب این افتخار بزرگ گوارای وجودتان.

m3v_محمد_شاطری.jpg3bwu_سرافراز_جعفری.jpg

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان