۲۴ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

جشن شب یلدا در دبیرستان

        جشن شب یلدا با مشارکت دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی و بسیج برگزار شد. دانش آموزان در جلسات متعدد برنامه شب یلدا را با نظارت آقای قربانی مربی پرورشی  دبیرستان برنامه ریزی و در روز سه شنبه 30 آذر ماه در آخرین روز پاییز به خوبی برگزار کردند.۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
محمود قراییان

جشن یلدا

به همت دانش آموزان شورای دانش آموزی و بسیج جشن یلدا در روزسه شنبه 95/9/30در دبیرستان برگزار می گردد.در این مراسم دانش آموزان دبیرستان و پدران عزیز دعوت و پس از برگزار نماز جماعت برنامه های فرهنگی و هنری همنوازی دانش آموزان، سیاه بازی و مسابقه برگزار و دانش آموزان در پایان به صرف غذامی پردازند.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

نتایج مسابقات فرهنگی قرآن ، اذان، مداحی دانش آموزان

به لطف خدا مسابقات درون مدرسه ای قرآن(قرائت،حفظ،ترتیل)، حفظ ویژه ، اذان ومداحی با حضور پر شور دانش آموزان دبیرستان و داوران گرانقدر آقایان اصغری،شاکری و قربانی صبح روز یکشنبه 28/9/95 در نماز خانه دبیرستان برگزار و دانش آموزان ذیل بعنوان برگزیدگان مسابقات برای شرکت در مرحله شهرستانی معرفی شدند.

برگزیدگان مسابقه مداحی پایه هفتم امیرحسین پریمی پایه هشتم محمد مهدی مداح پایه نهم مهدی خرمیان

مسابقه اذان پایه هفتم سبحان سهیلی پایه هشتم محمد مهدی مداح پایه نهم سینا نامجو

مسابقه حفظ عمومی پایه هفتم محمد شهاب نیکدل پایه هشتم نیما خیرخواهان پایه نهم محسن پاکزادیان

مسابقه ترتیل پایه هفتم امیرحسین درخشان پایه هشتم نیما خیرخواهان پایه نهم امیر محمد رئیسی

مسابقه قرائت پایه هفتم امیرمهدی رئیسی پایه هشتم محمد مهدی غیبی پایه نهم محمد صالح اصلانی

مسابقه حفظ ویژه پایه هفتم محمد شهاب نیکدل پایه هشتم نیما خیرخواهان پایه نهم محمد صالح اصلانی و یاسین قضوهی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

گروه همنوازی دبیرستان

دانش آموزان گروه همنوازی دبیرستان برای شرکت در مسابقات فرهنگی و هنری مشغول به تمرین شدند. اعضای گروه همنوازی با مدیر دبیرستان نشست دوستانه ای داشتند . قراییان گفت کار گروهی و همنوازی زمینه خوبی برای پیشرفت دانش آموزان در عرصه ی هنر است و انشاء ا... گروه همنوازی رتبه خوبی را در مسابقات فرهنگی و هنری بدست آورد. قرار شد گروه همنوازی در برنامه یلدا که در روز سه شنبه در دبیرستان برگزار می شود اجرا داشته باشند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

بازی دوستانه با دبیرستان شهید باهنر

برای آمادگی تیم والیبال دبیرستان در مسابقات قهرمانی مدارس بازی دوستانه ای با تیم والیبال دبیرستان شهید باهنر برگزار شد در این مسابقه دبیرستان شهید بهشتی پیروز میدان شد. از دانش آموزان خوب دبیرستان شهید باهنر و مسئولین دبیرستان به خاطر حضور در این بازی ممنونیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

بازدید از کتابخانه مرکزی سمنان

دانش آموزان پایه هفتم در درس تفکر و سبک زندگی از کتابخانه ی مرکز ی سمنان بازدید کردند.در این بازدید 1 ساعته کارشناسان تضیحات لازم را در خصوص چگونگی عضویت، چگونگی چیدمان کتاب و ... عنوان و دانش آموزان از بخش های مختلف آن بازدید کردند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

نمایش عروسکی دبیرستان

دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات فرهنگی و هنری رشته نمایش عروسکی توسط مربی تئاتر آقای دانشگر تمرین خود را شروع کردند.امیدواریم گروه نمایش عروسکی بتواند با اقتدار در مسابقات شرکت و افتخار آفرینی کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

برگزیدگان رشته مشاعره دبیرستان

مسابقه مشاعره با حضور دانش آموزان علاقمند دردبیرستان برگزار شد . در این مسابقه فیاض فیضی پور از پایه هفتم، عرشیا عبدوس از پایه هشتم و سید آرین زرگر از پایه نهم به مرحله شهرستانی مسابقات فرهنگی و هنری در رشته مشاعره راه یافتند.ضمن تبریک به دانش آموزان برگزیده برای آناها آرزوی موفقیت و کسب رتبه خوب در شهرستان را داریم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

اردوی علمی دانش آموزان هشتم

دانش آموزان کلاس هشتم از کارخانه املاح معدنی سولفات سدیم و معدن سنگ نمک گرمسار بازدید کردند.

کارخانه سولفات سدیم مواد اولیه مواد شوینده و نمک را می سازد .در کشور ایران دو کارخانه سولفات سدیم در اراک و گرمسار هست که بسیار مهم و جالب است .دانش آموزان از بخش های مختلف این کارخانه از مرحله ی تولید تا تولید نهایی بازدید کردند. همچنین دانش آموزان با حضور در معدن سنگ نمک که از معادن بزرگ و زیبا و طبیعی در کشور است بازدید کردند .این بازدید در خصوص درس علوم تجربی دانش آموزان برگزار شد. از مربیان اردو آقایان نجاران، کرانی، علایی و قربانی که دانش آموزان را در این اردوی علمی همراهی کردند ممنونیم.

همچنین از جناب اقای تشرفی پدر دانش آموز کلاس هفتم که هماهنگی این بازدید را در دو مجموعه ی کارخانه سولفات سدیم و معدن نمک انجام دادند تشکر و قدر دانی می کنیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

نکات ضروری در بازدید علمی دانش آموزان هشتم

قابل توجه دانش آموزان پایه هشتم:

با عنایت به برنامه ریزی انجام شده جهت بازدید علمی از کارخانه ی سولفات سدیم و معدن نمک گرمسار نسبت به رعایت موارد ذیل اقدام نمایید.

1)       پوشیدن لباس فرم در اردو برای دانش آموزان الزامی است.2) آوردن تلفن همراه، تبلت و ... ممنوع می باشد.

3)حضور در مدرسه ساعت 7/20صبح می باشد.4) به همراه داشتن دفتر یادداشت و خودکار برای نوشتن گزارش کار

امیدواریم این اردوی علمی  برنامه علمی خوب و مفیدی برای دانش آموزان باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان