۸ مطلب در آبان ۱۳۹۷ ثبت شده است

پخش بازی فوتبال

پخش بازی فوتبال در دبیرستان برای دانش آموزان

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

شورای همفکری آموزشی و پرورشی دبیران

جلسه شورای دبیران با حضور دبیران و کارکنان دبیرستان و رئیس انجمن اولیا و مربیان در سالن کنفرانس دبیرستان برگزار شد. مدیر دبیرستان ضمن تشکر از همکاران انتظارات خود را در بخش های نوجوان خوارزمی، آزمون های مستمر و المپیاد ا و جشنواره های دانش اموزی بیان کرد و در ادامه دبیران نظرات و راه کار های خود را برای کیفیت بخشی به برنامه ها بیان کردند. در ادامه آقای عربی رئیس انجمن هم انتظارات اولیا را در بخش های آموزشی و پرورشی بیان و از زحمات دبیران تشکر کرد. در این جلسه آقای محمد صادق دوست محمدی بعنوان نماینده دبیران انتخاب شدند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

اربعین حسینی

مراسم اربعین حسینی با مداحی و سینه زنی دانش آموزان و معلمان در دبیرستان


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

شورای دانش آموزی مظهر تلاش و سازندگی

انتخابات شورای دانش آموزی با حضور پر شور دانش آموزان برگزار شد .

دانش آموزان رایان نادریان ، محمد مهدی رضایی ، پرهام افضل،سعید امامی، امیر حسین درخشان، کیوان صحافی، محمد ارشیا خاموشی بعنوان اعضای اصلی و علی البدل توسط دانش اموزان انتخاب شدند تا در سال تحصیلی جدید در کار های دبیرستان مشارکت نمایند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

جشنواره قطبی سلول های بنیادین

دانش آموازن دبیرستان در سومین جشنواره قطبی سلول های بنیادین و پزشکی باز ساختی در شهرستان کرج برگزار شد شرکت کردند.محمد مهدی رضایی ، امیر مهدی رئیسی و رایان نادریان تیم دبیرستان برای شرکت در این دوره آموزشی بودند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

کارگاه دفاعی

اولین کارگاه  آموزشی درس دفاعی با موضوع انقلاب اسلامی تداوم نهضت عاشورا با حضور پر شور و نشاط دانش آموزان برگزار شد. دانش آموزان در یک محیط صمیمی و دوستانه با همکاری و همدلی درس دفاعی را در قالب نشریه دیواری تهیه کردند. قرار است کار های دانش آموزان در دبیرستان به نمایش گذاشته شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

صحبت مشاور دبیرستان

هفته بهداشت روان و صحبت آقای کرانی مشاور دبیرستان در مراسم صبحگاه و بیان روز شمار هفته بهداشت روان

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

مجمع عمومی انجمن

انتخابات انجمن اولیا و مربیان در سالن اجتماعات دبیرستان با حضور 83 نفر از پدران و مادران دانش آموزان برگزار شد. محمود قراییان مدیر دبیرستان گزارشی از عملکرد و افتخارات دبیرستان در سال تحصیلی گذشته ارائه کرد . مشاور دبیرستان هم در خصوص برنامه های مشاوره وآموزش خانواده صحبت کردند.تقدیر از انجمن سال قبل و معرفی کاندیداهای جدید انجام و پس از انتخابات و شمارش آرا اعضای جدید انجمن برای سال تحصیلی 98-97 انتخاب شدند. آقایان عربی، اسدی، دیانی، وفایی، زین علی، خراسانی ،هژبری و ملکی بعنوان نماینده اولیا در دبیرستان انتخاب شدند.پس از برگزاری جلسه شورای انجمن آقای عربی بعنوان رئیس انجمن، دیانی بعنوان نایب رئیس و اسدی بعنوان منشی و بقیه افراد بعنوان اعضای انجمن برای یکسال تحصیلی انتخاب شدند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان