۲۰ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

تذکرات اجرایی و آموزشی به دانش آموزان

دانش آموزان عزیز و گرامی دبیرستان دوره اول لطفا به موارد ذیل دقت و توجه نمایید:

1)       حضور دانش آموزان در جلسه امتحان با لباس فرم الزامی می باشد.

2)      دانش آموزان 15 دقیقه قبل از شروع امتحان در مدرسه حاضر باشند.

3)     بعد از امتحان  هیچ دانش آموزی حق ماندن در مدرسه را نداشته و برای آماده شده در امتحان بعدی باید به منزل مراجعت نماید.

4)      مطالعه کتاب درسی مورد تأکید بوده و دانش آموزان نکات تستی و کلیدی و مطالعه کلی کتاب را با دقت انجام دهند.

5)     کارنامه دانش آموزان یک هفته بعد از آخرین امتحان تقدیم اولیای محترم خواهد شد. لذا با عنایت به بازبینی 30% از اوراق امتحانی توسط گروه آموزشی استان ؛اولیای محترم و دانش آموزان از مراجعه به مدرسه برای دریافت نمرات خودداری نمایند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

تغییر برنامه امتحانی دانش آموزان هفتم و هشتم

قابل توجه دانش آموزان عزیز پایه هفتم و هشتم:

با عنایت به تعطیلی دبیرستان در روز شنبه توسط اداره کل آموزش  و پرورش استان  امتحان ریاضیات دانش آموزان در روزدوشنبه 96/3/1و امتحان مطالعات اجتماعی در روز دوشنبه 96/3/22برگزار خواهد شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

جشن ولادت حضرت مهدی (عج)

جشن ولادت حضرت مهدی (عج) با مشترکت خوب دانش اموزان برگزار شد. دانش آموز پریمی به مولودی خوانی پرداخت و ابیاتی را در مدح حضرت ولی عصر خواند. پذیرایی دانش آموزان با کیک و شیرینی و پخت آش رشته از برنامه های روز چهارشنبه دبیرستان بود که به همت شورای بسیج و شورای دانش آموزی برگزار شد. در این  مراسم به دانش آموزان دبیرستان که اسم مهدی و القاب او را داشتند جوایزی اهدا شد. همچنین تقدیر از رتبه های اول مسابقات فوتبال و والیبال در این مراسم انجام گرفت.

از دانش آموزان خانه زر کلاس هشتم ، طالبی کلاس نهم و سلامت منش کلاس هشتم به خاطر پذیرایی شربت و شیرینی و از دانش آموز علیخانی به خاطر تهیه وسایل و ملزومات آش رشته ممنون و سپاسگزاریم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

راه یابی 3 تیم علمی به لیگ پایا ی استان

3 تیم علمی دبیرستان به مرحله نیمه نهایی ( استانی ) لیگ علمی پایا راه یافتند .

2 تیم 5 نفره از پایه هفتم و 1 تیم 5 نفره از پایه هشتم پس از رقابت در مرحله شهرستان به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا راه یافتند . در این دوره 9 تیم در شهرستان شرکت داشتند و گروه های برگزیده به مرحله کشوری مسابقات راه پیدا خواهند کرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

راه یابی دانش آموزان ممتاز پژوهشی به کشور

کسب رتبه دوم پژوهش دانش آموزان محمد مهدی رضایی و علی بانصی در جشنواره نوجوان سالم استان

دانش آموزان محمد مهدی رضایی و علی بانصی رتبه اول پژوهش جشنواره نوجوان سالم  را در استان کسب کردند و به مرحله کشوری مسابقات راه یافتند .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

همایش تجلیل از معلمان و دانش آموزان افتخار آفرین

 همایش تجلیل از افتخار آفرینان سمپاد در روز 12 اردیبهشت ماه در سالن استاد شهید مرتضی مطهری اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.دانش آموزان ،پدران و مادران و دبیران میهمان جلسه بودند .مدیریت دبیرستان در دو بخش سخنران جلسه بود و گزارشی از افتخارات دبیرستان ارائه کرد.وی گفت :کسب 103 رتبه اول،دوم و سومی در مسابقات فرهنگی و هنری در شهرستان و 44 رتبه اول،دوم وسومی درمسابقات استان، 64 رتبه ممتاز در امتحانات نوبت اول ، 7 رتبه دومی در جشنواره نوجوان خوارزمی و یک رتبه استانی؛ راه یابی 3تیم پنج نفره به لیگ پایا در استان، کسب 5 رتبه برگزیده در مسابقه علمی ،2 رتبه استانی در بخش دست سازه ها در مسابقات فیزیک سمپاد، رتبه اول پژوهش در جشنواره نوجوان خوارزمی دانش آموزان و رتبه سوم ایده پردازی همکاران ؛ رتبه اول شورای دانش آموزی شهرستان، قهرمانی تیم بسکتبال در شهرستان و رتبه دوم در استان ، رتبه اول تنیس روی میز در شهرستان و استان، کسب رتبه اول در مسابقات شطرنج و رتبه اول و دومی درشنا؛و عناوین ممتاز دیگر از افتخارات دبیرستان بود

.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

همایش نکو داشت سعدی شیرازی

همایش نکو داشت سعدی شیرین سخن با مشارکت دانش آموزان پایه هشتم دبیرستان و با نظارت خوب جناب آقای فخرو دبیر ادبیات دبیرستان در سالن اجتماعات دبیرستان برگزار شد. در این همایش قراییان مدیر دبیرستان ضمن خیر مقدم آثار بوستان و گلستان سعدی را دو شاهکار بزرگ این شاعر ایرانی ذکر کرد. اجرای همنوازی توسط دانش آموزانف اجرای سرود محلی سمنانی و سرود رهبری ، مشاعره و سخنرانی آقای فخرو را در خصوص شخصیت سعدی شیرازی و اثار او و توصیه ایشان به دانش آموزان برای مطالعه کتاب های سعدی از دیگر برنامه های این همایش بود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

جلسه انجمن دبیرستان

جلسه ی انجمن اولیا و مربیان .در این جلسه مدیر دبیرستان گزارشی از فعالیت های آموزشی و پرورشی ارائه کرد. کسب 103 رتبه اول .دوم و سومی در مسابقات فرهنگی و هنری مرحله شهرستانی و کسب 47 رتبه اول تا سومی در مرحله استان از افتخارات خوب دبیرستان بود که حاصل تلاش دانش آموزان توانمند بود.همچنین کسب 8 رتبه اول.دوم و سومی در جشنواره نوجوان خوارزمی شهرستان و استان و رتبه های برگزیده در مسابقات علمی و لیگ پایای بسیج و قهرمانی در مسابقات بسکتبال شهرستان از دیگر افتخارات دانش آموزان بود.در ادامه اعضای انجمن در خصوص مراسم تجلیل از دانش آموزان و معلمان بحث و تبادل نظر کردند.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

اردوی جشن تکلیف دانش اموزان به مشهد مقدس

جشن تکلیف دانش آموزان پایه هشتم در مشهد مقدس

40 نفر از دانش آموزان پایه هشتم جشن تکلیف خود را در حرم امام رئوف و مهربان حضرت امام رضا (ع) برگزار کردند.

رواق دارالهدایه با حضور دانش آموزان و مشاورین مذهبی حرم رضوی بسیار دیدنی و زیبا بود چرا که نوجوانان دبیرستان آغاز سن تکلیف خود را با استعانت از خداوند مهربان و توسل به ائمه معصومین و حضرت امام رضا (ع) جشن گرفتند و با خود عهد بستند واجبات خدا را به خوبی انجام و از محرمات دوری کنند.حضور درموزه حرم رضوی، مجموعه تفریحی کوهسنگی و بازار و مجموعه تفریحی سرزمین موج های آبی از دیگر برنامه های دبیرستان بود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

هم اندیشی دبیران

کارگاه هم اندیشی دبیران با حضور کارشناسان حوزه آموزشی و پرورشی سمپاد کشور در سالن اجتماعات دبیرستان و با حضور دبیران 4 مرکز آموزشی دختران و پسران دوره اول و دوم برگزار شد.در این همایش نماینده دبیران ، نماینده مدیران به ارائه مسائل ، مشکلات و ارائه راه کار های لازم در حوزه آموزش و پرورش پرداخته و کارشناسان حوزه وزارت و معاون آموزش متوسطه استان هم صحبت کردند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان