۹ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

کارگاه آموزش خانواده

اولین کارگاه آموزشی خانواده با موضوع: بهداشت روان در خانواده با تکیه بر سلامت روان و خود شکوفایی

 در سالن اجتماعات برگزار خواهد شد. حضور اولیای محترم مورد تاکید می باشد.

مدرس کارگاه: مهدی کرانی مشاور تحصیلی و خانواده

زمان : شنبه 96/7/30 ساعت 14/20 - 13 سالن اجتماعات دبیرستان
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

شورای دبیران

محمود قراییان مدیر دبیرستان ضمن تشکر از همکاران ، توجه به کیفیت آموزشی و پرورشی، جشنواره نوجوان خوارزمی و آموزش دانش آموزان ، توجه به کتب تکمیلی و تست و برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی و هنری را از اولویت کار دبیرستان ذکر کردو گفت: در این خصوص مشارکت و کمک همه دبیران مورد تاکید می باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

هفته تربیت بدنی

دانش آموز نیما خیر خواهان در اولین روز هفته تربیت بدنی ضمن صحبت با دانش آموزان و تبریک هفته تربیت بدنی و سلامت ورزش و نرمش را برای سلامت جامعه بسیار مفید خواند و از دانش آموزان خواست تا برای سلامت خود ورزش را در اولویت کار خود قرار دهند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

رزمایش یگان نیروی انتظامی در دبیرستان

حضور یگان ویژه نیر وی انتظامی و اجرای مانور نمادین برای دانش آموزان با هدف آشنایی بیشتر با وظایف نیروی انتظامی و اهداف کاری آنها

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

نتایج انتخابات انجمن

نتایج انتخابات انجمن اولیا و مربیان

با سپاس از خداوند متعال و تشکر از اولیای محترم دبیرستان پس از برگزاری انتخابات افراد ذیل بعنوان اعضای اصلی و علی البدل انتخاب شدند.ضمن تبریک به این عزیزان انشاء ا... در جلسه هیئت رئیسه در خدمت پدران و مادران گرانقدر برگزیده انجمن خواهیم بود.

جناب آقای عربی  با 77 رأی

جناب آقای دیانی با 73 رأی

جناب آقای زین علی با 73 رأی

جناب آقای خراسانی با 72 رأی

جناب آقای ظفری با 65 رأی

جناب آقای ملکی با 63 رأی

سرکار خانم پاکزادیان با 57 رأی
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

انتخابات انجمن

اولین مجمع انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان با حضور پدران و مادران دانش آموزان دبیرستان دوره اول در سالن اجتماعات دبیرستان برگزار شد.محمود قراییان مدیر دبیرستان ضمن تشکر از اولیا به تشریح برنامه های آموزشی و پرورشی و افتخارات مدرسه پرداخت . در این جلسه طرح تعالی مدیریت برای اولیا بیان شد. تجلیل از انجمن سال قبل و برگزاری انتخابات از برنامه های این جلسه بود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

جلسه آموزشی ترافیک و ایمنی

با حضور کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دبیرستان  طرح ترافیم و رعایت نکات ایمنی برای بچه ها تشریح شد. دانش اموزان با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و امنیت در شهر و جاده اشنا شدند. در پایان با طرح 5 سوال از 5 دانش آموز هفتم و هشتم تقدیر شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

درس دفاعی 1 تا 8

برای دیدن فایل اینجا کلیک کنید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

شروع ماه علم آموزی

روز اول مهر با حضور دانش آموزان ،اولیا و معلمان دبیرستان

زنگ مهر با حضور دانش آموزان برگزار شد. پس از قرائت قرآن کریم و نیایش و برنامه صبحگاهی محمود قراییان ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و تبریک سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس موفقیت دانش آموزان در تمامی عرصه ها را حاصل برنامه ریزی و تلاش آنان در طول سال تحصیلی ذکر کرد و گفت دبیرستان شهید بهشتی با دانش آموزان توانمند درسی و فرهنگی و هنری و ورزشی باید جزو مدارس نخست استان باشد و این کمترین انتظار از بچه های خوب است. مدیر دبیرستان ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین بصیرت و دانش افزایی را از مهمترین اهداف امام حسین دانست. پس از پذیرایی و دود کردن اسفند دانش آموزان با گذشتن از زیر قرآن کریم وارد کلاس درس شدند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان