۳۴ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

دانش آموزان برگزیده در مسابقه درس هایی از قرآن

140  نفر دانش آموزان دبیرستان شهید بهشتی در مسایقه درس هایی از قرآن قرائتی که هر هفته پنج شنبه ها از شبکه 1 سیما پخش می شود شرکت کردند و دانش آموزان زیر بعنوان برنده مسابقات  توسط مسئولین و اعضای انجمن مورد تقدیر قرار گرفتند.

 محمد جواد طاهر زاده ،اردلان صباغیان و امیر حسین آقا جانی از پایه نهم 

ابوالفضل علائیان، محمد رضا مجردی از پایه هشتم

سید سجاد نبوی از پایه هفتم 

 

۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
محمود قراییان

نتایج مسابقات فوتبال امروز

 بازی فوتبال بین تیم های هشتم شهر یاری و هفتم حسابی در دبیرستان برگزار شد . در این رقابت تیم شهریاری با نتیجه 1 بر صفر بر حریم خود پیروز شد.


۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۱
محمود قراییان

آزمون هماهنگ ریاضیات

قابل توجه دانش آموزان دبیرستان دوره اول 

آزمون مستمر و هماهنگ ریاضیات از کتاب درسی و محتوای تکمیلی طبق تاریخ های ذیل برگزار می گردد دانش آموزان با برنامه ریزی و مطالعه دقیق در آزمون شرکت نمایند

پایه هفتم روز سه شنبه 10/9/94

پایه هشتم روز یکشنبه 8/9/94

پایه نهم روز دوشنبه 9/9/94

 

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۲
محمود قراییان

قضاوت ما در مورد دیگران

    الف ) قضاوت ما در مورد دیگران

به قصه زیر دقیقاً توجه کنید:

استفان کاوی در کتاب خود(هفت عادت مردمان موثر)می نویسد:وقتی اتوبوس درون شهری در یک ایستگاه ایستاد پدری با چندین فرزند سوار بر اتوبوس شد.بچه ها سر و صدای زیادی راه انداخته بودندو همه مسافرها عصبانی بوده و حرص می خوردند.ناگهان ناگهان یک مسافر به طور اتفاقی داستان را از پدر پرسید.پدر گفت:

این بچه ها یک ساعته که مادرشان را از دست داده اند و نمی دانند من به آن ها گفتم آن ها را به پارک می برم.بعد از شنیدن این سخنان همه آرام شدند.

یه قصه دیگه:فردی واردشهرغریبی شدوبرای نمازبه مسجدرفت ناگهان دیدکه مکبردرحالت دراز کش است دربین نمازبسیارعصبانی شدوقتی نمازتمام شددیدکه مکبرخودش راروی زمین می کشد.آری آن مکبر فلج بود.

عزیزان من سریع قضاوت نکنید .اگه در رانندگی کسی جلوی شما پیچید ناراحت نشوید و بگویید حتما مشکلی دارد.

اگر کسی جواب سلام شما را نداد باز سلام کنیدو اگر باز هم جواب نداد بدانید که حتما خودش ناراحتی داردچه دوستی ها که بر اثر یک جواب سلام ندادن به هم خورده

 

۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
محمود قراییان

پیام مثبت امروز

رسیدن به آرزو : 

آنقدر به آرزوهایت فکر کن، که رسیدن به آنها ساده ترین کار دنیا باشد.

۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
محمود قراییان

دانش آموز تیز هوش سمنانی در اردوی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران

دانش آموز تیز هوش سمنانی در اردوی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران

 یاسین رهبری بازیکن ارزنده بسکتبال شهرستان سمنان با درخشش در مسابقات نوجوانان به اردوی تیم ملی بسکتبال ایران در تالار بسکتبال مجموعه آزادی دعوت شد.

شایان ذکر است یاسین رهبری دانش آموز دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان شهرستان  سمنان بوده و فعالیت حرفه ای خود را از 6 سال پیش و زیر نظر اساتیدی همچون فرامرز دانش زاده و طالب آغاز نموده است .

نخستین اردوی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران از 26 لغایت 29 آبان ماه در تهران درحال برگزاری می باشد .     

pj2m_basket.jpg

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۱
محمود قراییان

شروع مسابقات فوتبال دانش آموزی

اولین دوره مسابقات فوتبال درون مدرسه ای دانش آموزان با شرکت 7 تیم آغاز به کار کرد.

در اولین  بازی در این مسابقه تیم هفتم حسابی با نهم سمیعی به رقابت پرداختند که در این بازی تیم نهم سمیعی 2 بر صفر بر حریف پیروز شد.

ادامه این بازی ها از روز شنبه آغاز و تا روز چهار شنبه ادامه خواهد داشت.

ysh9_5.jpg

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۱
محمود قراییان

نشست دانش آموزان پایه هفتم و هشتم با مدیر و معاونین دبیرستان

با توجه به گذشت دو ماه از سال تحصیلی  نشست دوستانه مدیر و معاونین دبیرستان با دانش آموزان در خصوص مسائل آموزشی ، اجرایی و انضباطی در نماز خانه دبیرستان برگزار شد.

در ابتدا مدیر دبیرستان از تلاش های دانش آموزان در طول دو ماه تحصیلی تشکر کرد و انتظارات و خواسته های خود را عنوان کرد.مدیر دبیرستان در خصوص آزمون پیشرفت تحصیلی سمپاد گفت : ارزیابی از آموخته های دانش آموزان و سطح بندی آنها با 2 آزمون پیشرفت تحصیلی که از سوی سمپاد کشور برگزار می شود انجام خواهد شد و دانش آموزان از هم اکنون باید با برنامه ریزی و مطالعه درست برای پیشرفت و موفقیت خود تلاش کنند.

قراییان معاون آموزشی و پژوهشی دبیرستان هم تحلیلی از وضعیت آموزشی دو ماهه دانش آموزان هفتم و هشتم ارائه و در خصوص رعایت مسائل انضباطی و توجه به نظم اخلاق نکاتی را ذکر کردند.  همچنین در خصوص شرکت پرشور دانش آموزان در نماز جماعت با حضور حجه الاسلام طباطبایی در مدرسه تاکید شد.برگزاری کلاس المپیاد ریاضیات و شرکت دانش آموزان در جشنواره نوجوان خوارزمی از نکاتی دیگر مطرح شده در جلسه بود. در پایان به سؤالات دانش آموزان پاسخ داده شد.

 lpk1_9.jpg

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۱
محمود قراییان

پیام مثبت امروز

 آرامشت را به هیچ چیز و هیچ کس وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
محمود قراییان

بازدید کارشناسان استان و مدیران از دبیرستان دوره اول

رئیس گروه آموزش متوسطه دوره اول و مدیران سمپاد شهرستان گرمسار و کارشناس مسئول آموزش متوسطه شهرستان در یک نشست صمیمی با مدیر دبیرستان دوره اول به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل آموزشی و پرورشی پرداختند و مسائل و مشکلات را بررسی  کردند. انجام کار های مهم و اساسی آموزشی و پرورشی و طرح های ابتکاری توسط دبیرستان مورد توجه همکاران قرار گرفت و از زحمات دبیران و معاونین تقدیر شد.

h5un_img_6567.jpg

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
محمود قراییان