۱۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

کسب رتبه اول دبیرستان دوره اول در مسابقات فرهنگی و هنری شهرستان

با مشارکت خوب دانش آموزان و حمایت پدران و مادران عزیز و معلمان پر تلاش بویژه معاونین محترم و معاون پرورشی دبیرستان جناب آقای شعبانی دبیرستان دوره اول توانست در مسابقات فرهنگی و هنری و قرآن و عترت رتبه اول شهرستان سمنان را به خود اختصاص دهد. این موفقیت و افتخارتقدیم به همه سمپادی های عزیز

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

اطلاعیه مهم کمیته پروژه مهر

قابل توجه اولیا و دانش آموزان گرامی

با توجه به اینکه خیاط در روز شنبه 27 شهریور از ساعت 9 الی 13 در مدرسه حضور دارند طوری برنامه ریزی نمایید تا جهت تحویل لباس فرم فرزند خود اقدام نمایید.

ضمنا با توجه به اینکه روز شنبه 27 شهریور ماه روز حضور نامگذاری شده است همه دانش آموزان ساعت 8 صبح جهت کلاس بندی  و دریافت برنامه درسی در مدرسه باشند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

27 شهریور ماه روز حضور دانش آموزان در مدرسه

قابل توجه دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی

با عنایت به اینکه روز شنبه 27 شهریورماه روز حضور نامگذاری شده است خواهشمند است طوری برنامه ریزی نمایید تا فرزندتان ساعت 8  صبح روز شنبه جهت دریافت برنامه کلاسی و اطلاع از کلاس بندی خود در سال تحصیلی 96-95 در مدرسه حاضر شود .

توجه:

1) لباس فرم دانش آموزان با حضور خیاط از ساعت 9  الی 13 روز شنبه تحویل اولیا داده می شود.

1) دبیران و مسئولین دبیرستان در روز شنبه در مدرسه حضور دارند.

2)دانش آموزان تا ساعت 9 صبح در مدرسه حضور دارند .لذا اولیا طوری برنامه ریزی نمایند تا برای برگشت فرزند خود به منزل در مدرسه حاضر شوند.

3)با توجه به اینکه اول مهر ماه روز پنجشنبه تعطیل می باشد  برنامه جشن آغاز سال تحصیلی و استقبال از دانش آموزان در روز شنبه 3 مهر ماه برگزار خواهد شدو کلاس درس تا ساعت 14/20دایر می باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

سرشماری نفوس و مسکن

سرشماری عمومی نفوس و مسکن یکی از بزرگترین طرح های آماری ملی است که در سراسر کشور و به صورت همزمان به مرحله اجرا گذاشته می شودو مجموعه وسیعی از اطلاعات مورد نیاز را برای برنامه ریزی های کلان کشور و استان برای سال های بعد فراهم می آورد .در این راستا دست یابی به آمار و اطلاعات دقیق و صحیح  نیازمند به همکاری  مردم عزیز کشور می باشد و نقش شما دانش آموزان و اولیلی محترم در این زمینه بسیار مهم و اثر گذار است .این سرشماری در ماه های مهر و آبان 95 برای اولین بار با استفاده از دو روش  اجرا می گردد :

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

عید سعید قربان بر دانش آموزان، اولیا و دبیران ارجمند مبارک باد

Image result for ‫عید سعید قربان‬‎

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

توزیع کتاب درسی در کتاب فروشی ها

قابل توجه دانش آموزان دبیرستان دوره اول شهید بهشتی سمنان

کتاب های درسی دانش آموزان در کتاب فروشی های مورد تایید آموزش و پرورش در حال توزیع می باشد.

اولیای محترم جهت خرید کتاب درسی اقدام نمایند.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
محمود قراییان

دریافت حواله کتاب درسی

قابل توجه دانش آموزان  دبیرستان دوره اول شهید بهشتی سمنان

با توجه به اینکه حواله کتاب درسی دانش آموزان آماده تحویل می باشد اولیاء محترم طوری برنامه ریزی نمایند تا تاریخ 95/6/20نسبت به تحویل حواله کتاب از دبیرستان به  آقای بنی اسدی  معاون محترم فناوری آموزشی مراجعه نمایند.


Image result for ‫کتاب درسی متوسطه اول‬‎

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

فضا سازی دبیرستان در آستانه ماه مهر

زیبا سازی دبیرستان و رنگ آمیزی کلاس ها و خرید تجهیزات در دستور کار کمیته پروژه مهر دبیرستان قرار گرفت.

خرید 6 عدد برد هوشمند، تجهیز آزمایشگاه شیمی و خرید میز کار و لوازم استاندارد ، جابجایی مکان نماز خانه و کتابخانه از طبقه اول به طبقه همکف و تجهیز آن به امکانات مورد نیاز ، تدوین برنامه کلاسی و هماهنگی با دبیران، تدوین برنامه سالانه و مدیران و... از برنامه های کمیته پروژه مهر و شورای مدرسه بود. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

اول ذیحجه

ماه ذی الحجه ماهی است بسیار پربرکت. رسول خدا (ص) فرمود: عبادت و کار نیک در هیچ ایامی به اندازه این ایام (ده روز اول ماه ذی‌الحجه) فضیلت ندارد.

وجود دو عید مهم اسلامی عید قربان (عید اضحی) و عید غدیر (عید ولایت) و روز ˈعرفهˈ و خاطره دعای عجیب و بسیار گرانبهای امام حسین (ع) در عرفات، شکوه و عظمت خاصی به این ماه بخشیده، و سزاوار است همه مومنان از فضای آکنده از معنویت این ماه غافل نشوند و در خودسازی و تهذیب نفس بکوشند.

Image result for ‫اول ذیحجه‬‎

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

تاریخ دریافت لباس فرم دانش آموزان

اطلاعیه مهم :

قابل توجه دانش آموزان و اولیای گرامی


جهت تحویل لباس فرم فرزند خود در روز شنبه 13 شهریور ماه از ساعت 9 لغایت 12 صبح به دبیرستان دوره اول مراجعه نمایید.حضور بموقع دانش آموزان و اولیا مورد تاکید می باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان