۴ مطلب در مرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

جلسه آموزشی و توجیهی دانش آموزان ورودی هفتم

جلسه آموزشی و توجیهی ویژه دانش آموزان و اولیای پایه هفتم برگزار شد.

اولین جلسه آموزشی و توجیهی دانش آموزان ورودی هفتم باتفاق پدران و مادرانشان در روز چهار شنبه 25 مرداد ماه در سالن اجتماعات دبیرستان برگزار شد.

محمود قراییان  مدیر دبیرستان ضمن تبریک به دانش آموزان ، قوانین آموزشی و پژوهشی را برای اولیا و دانش آموزان تشریح  و انتظارات دبیرستان را بیان کرد.در این جلسه دانش آموزان به پاس قدر دانی از زحمات پدران و مادرانشان با اهداء شاخه گل از آنان تشکر کردند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

طرح فراگیر قرآن کریم

با عنایت به دستورالعمل قرآنی مراکز استعداد های درخشان مبنی بر حضور دانش آموزان در عرصه های فرهنگی و قرآنی لطفاً موارد ذیل را مطالعه ودرتعطیلات تابستان دردستور کار خود قرار داده و با آمادگی کامل در طرح فراگیر قرآن کریم  شرکت نمایید.

گام اول سوره مبارکه لقمان( روان خوانی،ترجمه و درک مفاهیم،آشنایی با پیام ها و تفسیر و حفظ) 

گام دوم سوره مبارکه حجرات و همزه(روان خوانی،ترجمه ودرک مفاهیم،آشنایی با پیام ها وتفسیروحفظ) 
 
گام سوم سوره مبارکه حدید( روان خوانی،ترجمه و درک مفاهیم،آشنایی با پیام ها و تفسیر و حفظ)

     لذا با توجه به فرصت 90 روزه تابستان  این کار بسیار آسان و قابل مطالعه می باشد. دانش آموزانی که هر یک ازگام ها را نگذرانده و یا نمره قبولی را کسب نکرده اند می بایست همان گام را در سال تحصیلی جدید بگذرانند.

آزمون رشته حفظ و روانخوانی در نیمه دوم  آبان ماه و آزمون کتبی مفاهیم و پیام ها بصورت کشوری در اردیبهشت ماه برگزار می شود
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

کلاس تشریح چشم در کارگاه آموزشی زیست شناسی تابستانه

 کلاس تشریح چشم در کارگاه آموزشی زیست شناسی تابستانه برگزار شد در این کارگاه آموزشی دانش آموزان با بخش های مختلف چشم آشنا شده  وبا کمک دبیر خود آن را تشریح کردند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

کلاس های المپیاد تابستانی

طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان دبیرستان

با برنامه ریزی بعمل آمده توسط شورای مدرسه و انجمن کلاس های علمی و پژوهشی در رشته های تشریح، فیزیک و شیمی و ریاضیات برای پایه های هشتم و نهم برگزار شد. این کلاس ها از 12 تیر ماه آغاز و تا 23 مرداد ماه ادامه دارد.در این دوره از کلاس ها که به صورت کارگاه آموزشی برگزار می شود دانش آموزان به صورت مفهومی به محتوا علمی و المپیادی آشنا می شوند.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان