۷ مطلب در مهر ۱۳۹۷ ثبت شده است

تجلیل از نفر سوم پژوهش کشور

سروش عامری موفق به کسی رتبه سوم کشور پژوهش در جشنواره نوجوان سالم شد. این جشنواره در شهر شیراز برگزار شد و سروش عامری دانش آموز کلاس هفتم دبیرستان رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

حضور مراقب بهداشت در دبیرستان

 با حضور مراقبین بهداشت در دبیرستان  دانش آموزان مورد معاینه مو و پوست قرار گرفتند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

تقدیر از 15 رتبه برگزیده کشور

از 15 نفر از دانش آموزان برگزیده مسابقه ساخت مولاژ بدن انسان در کشور تقدیر شد. مسابقه ساخت مولاژ بدن انسان به ابتکار و پیشنهاد دبیرستان شهید بهشتی سمنان به صورت کشوری برگزار و از 29 اثر برگزیده در کشور 15 رتبه را به خود اختصاص داد

.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

حضور راویان دفاع مقدس در دبیرستان

در هفته دفاع مقدس راویان جنگ با حضور در دبیرستان  با روایت خاطرات رزمندگان و جانبازان و شهدا صحنه های جنگ را برای نوجوانان دبیرستان بازگو کردند . راوی جنگ وظایف دانش آموزان را در حال حاضر درس خواندن و جهاد علمی بیان کرد و گفت افتخار ایران به علم و ایمان شماست و آینده سازان ایران اسلامی شماها هستید و باید تلاش کنید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

رعایت حقوق شهروندی توسط نوجوان

آقای محمد نژاد با حضور در بین دانش آموزان در خصوص ادب و احترام و رعایت حقوق شهروندی صحبت کرد. محمد نژاد با بر شمردن حقوق افراد در جامعه از نوجوان خواست تا قوانین ومقررات را رعایت و به دیگران احترام بگذارند و نگذارند غرور آنها را از تلاش بازدارد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

زنگ مهر و مقاومت

با حضور پرشور دانش آموزان و اولیا زنگ مهر و مهربانی در دبیرستان دوره اول شهید بهشتی نواخته شد. مدیر دبیرستان ضمن خیر مقدم به دانش آموزان تلاش و زندگی دوباره برای آموختن علم و دانش و ادب را تبریک گفت و از دانش آموزان خواست تا با رعایت احترام به دوستان برای موفقیت و سرافرازی خود کوشش کنند .دانش آموزان در پناه قرآن کریم و اهل بیت به کلاس درس رفتند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان

جلسه آموزشی و توجیهی ویژه اولیا و دانش آموزان ورودی هفتم

روز 31 شهریور جلسه پدران و مادران و دانش آموزان پذیرفته شده در دبیرستان استعداد های درخشان بود. پس از قرائت قرآن کریم مدیر دبیرستان گزارشی از فعالیت های آموزشی و پرورشی ارائه کرد. محمود قراییان گفت: با مشارکت خوب دانش آموزان و همدلی اولیا و دبیران و کارکنان مدرسه افتخارات خوبی در حوزه آموزشی و پرورشی و جشنواره ها بدست آمد. کسب 15 رتبه کشوری در مسابقات علمی و پژوهشی، 68 رتبه استانی در رشته های فرهنگی ، هنری ، ورزشی و علمی و پژوهشی و کسی 182 رتبه در شهرستان حاصل تلاش دانش آموزان توانمند دبیرستان بود. مدیر دبیرستان در ادامه به بیان قوانین و مقررات و انتظارات از دانش اموزان و اولیا پرداخت.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمود قراییان